Nowy sącz

 • Kancelaria Prawnicza Centrus

     Kancelaria świadczy pomoc prawną głównie w obszarze właściwości sądów okręgowych z siedzibami w miastach: Nowy Sącz, Kraków i Tarnów, nie wyłączając innych pobliskich sądów.      Ponadto dzięki współpracy nawiązanej z wieloma adwokatami i radcami prawnymi, klienci Kancelarii mogą liczyć na fachową pomoc w innych miastach w Polsce.      Jednym z naszych podstawowych celów jest zapewnienie klientom Kancelarii profesjonalnej opieki, dlatego mamy nadzieję, że współpraca z nami przyniesie Państwu i nam dużo satysfakcji.
  Rynek 29 Nowy Sącz Nowy Sącz
 • Kancelaria Prawnicza Radca Prawny Mgr Elżbieta Reichert-Kądziołka

  STAŁA OBSŁUGA PRAWNA - obejmuje kompleksową pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa, wiążących się z działalnością Klienta. W ramach tej formy współpracy Kancelaria oferuje: pozostawanie w stałej gotowości świadczenia usług pomocy prawnej bieżący kontakt za pośrednictwem środków komunikacji elektroniczne dyżury w siedzibie Klienta systematyczne informowanie o istotnych zmianach stanu prawnego elastyczność form wynagradzania
  Dunajewskiego 7,IIp Nowy Sącz Nowy Sącz
 • Omnia Centrum Windykacyjno-Prawne

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają jakiekolwiek pytania dotyczące usług świadczonych przez Omnia Centrum Windykacyjno-Prawne prosimy o kontakt mailowy: biuro@omnia-windykacja.pl lub telefoniczny: (0-18) 547 67 25. 
  ul. Szwedzka 4 Nowy Sącz Nowy Sącz
 • Małgorzata SokołowskaSpecjalista ds prawnych Tel: +48 22 570 39 21

  COMP SA jest spółką technologiczną specjalizującą sięw rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT,bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanychdla rynku handlu i usług. Mając ponad 25 lat doświadczeńCOMP SA jest obecnie jednym z największych integratorówrozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniemłącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymiprzez innych producentów sprzętu i oprogramowania. GrupaCOMP jest również niekwestionowanym liderem na polskim rynkuurządzeń fiskalnych (marki Novitus i Elzab) oferując szerokiwachlarz kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i rozwiązańwspierających sektor…
  ul. Ogrodowa 58 Nowy Sącz
 • Banach Zofia Kancelaria radcy prawnego

  Witamy na stronie internetowej Kancelarii Radcy Prawnego mgr ZofiiBanach.Znajdą tu Państwo informacje o rodzajach i zakresieświadczonych usług prawniczych, formach współpracy oraz stosowanychcenach a także krótką notę o założycielu.Zapraszamy!
  Ul. Targowa 11 Nowy Sącz
 • Kancelaria Adwokacka s.c. Adwokaci Agnieszka Miłkowska-Lewczak, Marcin Lewczak

  Kancelaria Kancelaria świadczy usługi prawne dla klientówindywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi i notariuszami, atakże architektami i geodetami z terenu Nowego Sącza i innychregionów kraju. Spotkania i świadczenie pomocy prawnej organizujemyzarówno w kancelarii jak i poza jej siedzibą,w zależności od umowy z Klientem.Solidność, fachowość,skuteczność i uczciwe podejście do Klienta są dla nas wartościamipriorytetowymi. Mówimy w języku angielskim i rosyjskim.
  Hoffmanowej 1 Nowy Sącz
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Nowy Sącz